FMMT625TA is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
Diodes Incorporated
In Stock: 11,057
Datasheet
Similar
Nexperia USA Inc.
In Stock: 0
Datasheet
onsemi
onsemi
MCC (Micro Commercial Components)
Nexperia USA Inc.
In Stock: 42
Bipolar (BJT) Transistor NPN 150 V 1 A 135MHz 625 mW Surface Mount SOT-23-3