BZX84B16-7-F is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
MCC (Micro Commercial Components)
In Stock: 0
Datasheet
Similar
In Stock: 1,520
Datasheet
Similar
Zener Diode 16 V 300 mW ±2% Surface Mount SOT-23-3