C3392-25.000 is available for purchase but is not normally stocked.
Similar
Parametric Equivalent
IQD Frequency Products
Datasheet
25 MHz XO (Standard) HCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
C3392-25.000
DigiKey Part Number
C3392-25.000-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
C3392-25.000
Description
XTAL OSC XO 25.0000MHZ HCMOS SMD
Detailed Description
Voltage - Supply
3.3V
Series
Frequency Stability
±50ppm
Operating Temperature
0°C ~ 70°C
Current - Supply (Max)
18mA
Size / Dimension
0.283" L x 0.205" W (7.20mm x 5.20mm)
Height - Seated (Max)
0.071" (1.80mm)