M6C-2000-595-WT
M6C-1000-439
M6C-2000-595-WT
DigiKey Part Number
2267-M6C-2000-595-WT-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
M6C-2000-595-WT
Description
LABEL 2" X 50' VINYL WT
Manufacturer Standard Lead Time
4 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Continuous Vinyl White
Category
Applications
General
Manufacturer
Brady Corporation
Color - Background
White
Series
Length
50' (15.2m)
Packaging
Box
Width
2.000" (50.80mm)