B33-187-2-312-2
DigiKey Part Number
2267-B33-187-2-312-2-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
B33-187-2-312-2
Description
SLEEVE 0.187" DIAX 1"W 1=1500PCS
Manufacturer Standard Lead Time
5 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
White Heat Shrinkable Label 1.00" W x 0.19" Dia (25.4mm x 4.8mm); Cable O.D. 0.06" ~ 0.15" (1.6mm ~ 3.8mm)
Category
Label Type
Heat Shrinkable
Manufacturer
Brady Corporation
Label Size
1.00" W x 0.19" Dia (25.4mm x 4.8mm); Cable O.D. 0.06" ~ 0.15" (1.6mm ~ 3.8mm)