CM322522-470KL | |
|---|---|
Manufacturer | |
Manufacturer Product Number | CM322522-470KL |
Description | FIXED IND 47UH 75MA 7 OHM SMD |
Manufacturer Standard Lead Time | 23 Weeks |
Customer Reference | |
Detailed Description | 47 µH Unshielded Drum Core, Wirewound Inductor 75 mA 7Ohm Max Nonstandard |
Datasheet | Datasheet |
EDA/CAD Models | CM322522-470KL Models |
Category | DC Resistance (DCR) 7Ohm Max |
Mfr | Q @ Freq 30 @ 2.52MHz |
Series | Frequency - Self Resonant 15MHz |
Packaging Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Operating Temperature -40°C ~ 125°C |
Part Status Active | Inductance Frequency - Test 2.52 MHz |
Type Drum Core, Wirewound | Mounting Type Surface Mount |
Material - Core | Package / Case Nonstandard |
Inductance | Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
Tolerance ±10% | Height - Seated (Max) 0.087" (2.20mm) |