CM322522-470KL
DigiKey Part Number
CM322522-470KLTR-ND - Tape & Reel (TR)
CM322522-470KLCT-ND - Cut Tape (CT)
CM322522-470KLDKR-ND - Digi-Reel®
Manufacturer
Manufacturer Product Number
CM322522-470KL
Description
FIXED IND 47UH 75MA 7 OHM SMD
Manufacturer Standard Lead Time
23 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
47 µH Unshielded Drum Core, Wirewound Inductor 75 mA 7Ohm Max Nonstandard
EDA/CAD Models
CM322522-470KL Models
Category
DC Resistance (DCR)
7Ohm Max
Mfr
Q @ Freq
30 @ 2.52MHz
Series
Frequency - Self Resonant
15MHz
Operating Temperature
-40°C ~ 125°C
Part Status
Active
Inductance Frequency - Test
2.52 MHz
Type
Drum Core, Wirewound
Mounting Type
Surface Mount
Material - Core
Package / Case
Nonstandard
Inductance
Size / Dimension
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Tolerance
±10%
Height - Seated (Max)
0.087" (2.20mm)