WLA-2W360X180L30Q
DigiKey Part Number
2170-WLA-2W360X180L30Q-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
WLA-2W360X180L30Q
Description
AREA LIGHT WHITE 360 MM X 180MM
Manufacturer Standard Lead Time
5 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Task Light White 14.17" (360.0mm) 12 ~ 30VDC Flat, Clear
Category
Profile (W x H)
7.09" x 1.02" (180.0mm x 25.8mm)
Voltage - Supply
12 ~ 30VDC
Packaging
Box
Operating Temperature
-40°C ~ 70°C
Illumination Color
White
Ingress Protection
IP67/IP69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof
Luminous Flux
4100lm
Length
14.17" (360.0mm)