69307-030LF
DigiKey Part Number
609-2774-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
69307-030LF
Description
CONN RCPT HSG 30POS 2.00MM
Detailed Description
30 Rectangular Connectors - Housings Receptacle Black 0.079" (2.00mm)
EDA/CAD Models
69307-030LF Models
Row Spacing
0.079" (2.00mm)
Operating Temperature
-40°C ~ 105°C
Pitch
0.079" (2.00mm)