10127816-22LF is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Direct
Molex
In Stock: 2,473
Datasheet
22 Rectangular Connectors - Housings Plug Natural 0.165" (4.20mm)
10127816-22LF
DigiKey Part Number
10127816-22LF-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
10127816-22LF
Description
CONN PLUG HSG 22POS 4.20MM
Detailed Description
Datasheet
EDA/CAD Models
10127816-22LF Models
Row Spacing
0.165" (4.20mm)
Operating Temperature
-40°C ~ 105°C
Pitch
0.165" (4.20mm)