L717SDBG25P
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L717SDBG25P
DigiKey Part Number
L717SDBG25P-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
L717SDBG25P
Description
CONN D-SUB PLUG 25POS SOLDER CUP
Detailed Description
25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
EDA/CAD Models
L717SDBG25P Models
Current Rating (Amps)
3A
Connector Style
Features
Grounding Indents
Voltage Rating
250V
3 (DB, B)
Wire Gauge
20 AWG
Flange Feature
Cable Side (M3)
Operating Temperature
-55°C ~ 105°C