95278-801A12LF is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
TE Connectivity AMP Connectors
In Stock: 0
Datasheet
Similar
Sullins Connector Solutions
In Stock: 2,979
Datasheet
Connector Header Surface Mount 12 position 0.100" (2.54mm)