L77HDA26SVF is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Similar
NorComp Inc.
In Stock: 0
Datasheet
Similar
NorComp Inc.
In Stock: 0
Datasheet
In Stock: 135
26 Position D-Sub, High Density Receptacle, Female Sockets Connector
L77HDA26SVF
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L77HDA26SVF
DigiKey Part Number
L77HDA26SVF-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
L77HDA26SVF
Description
CONN D-SUB HD RCPT 26P SLDR CUP
Detailed Description
EDA/CAD Models
L77HDA26SVF Models
Category
Termination
Solder Cup
Contact Finish Thickness
Flash
Current Rating (Amps)
3A
Voltage Rating
250V
Dielectric Material
Thermoplastic, Glass Filled
Mounting Type
Contact Material
Phosphor Bronze
Operating Temperature
-55°C ~ 155°C