FCE17B25PM210
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
FCE17B25PM210
DigiKey Part Number
FCE17B25PM210-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
FCE17B25PM210
Description
CONN D-SUB PLUG 25POS SOLDER CUP
Detailed Description
25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
EDA/CAD Models
FCE17B25PM210 Models
Category
Termination
Solder Cup
Packaging
Box
Current Rating (Amps)
5A
Connector Type
Plug, Male Pins
Features
Filter, Grounding Indents
Shell Size, Connector Layout
3 (DB, B)
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C