ABM10-32.000MHZ-8-7-A15-T is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
Abracon LLC
In Stock: 0
Datasheet
Similar
Abracon LLC
In Stock: 990
Datasheet
CTS-Frequency Controls
In Stock: 0
CTS-Frequency Controls
32 MHz ±15ppm Crystal 8pF 70 Ohms 4-SMD, No Lead