S-19400G41A-K8T2U4
DigiKey Part Number
1662-S-19400G41A-K8T2U4TR-ND - Tape & Reel (TR)
1662-S-19400G41A-K8T2U4CT-ND - Cut Tape (CT)
1662-S-19400G41A-K8T2U4DKR-ND - Digi-Reel®
Manufacturer
Manufacturer Product Number
S-19400G41A-K8T2U4
Reset
Active High
Operating Temperature
-40°C ~ 125°C (TA)
Packaging
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Package / Case
8-WSSOP, 8-MSOP (0.110", 2.80mm Width)
Voltage - Threshold
4.1V