Q10/14/16/19/22 Series RGBs
APEM's RGBs offer infinite color options
- Combined illumination with intense RGB light output
- Brighter illumination versus RYG option
- Rugged, compact, and panel sealed to IP67
- Wired connection only (pre-assembled harness available)
- Available in 10 mm, 14 mm, 16 mm, 19 mm, and 22 mm, flush and prominent